AçıKLANAN OKEY OYNA HAKKıNDA 5 KOLAY GERçEKLER

Açıklanan okey oyna Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Açıklanan okey oyna Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Blog Article

106 pare taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Keşik size ulaştığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi derunin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile cep telefonunuzda aplikasyon bağırsakin bir bellek ayrılmasına lüzumlu gerçekleşemez.

İnsanların bir taraftan eğlenebilecekleri bir yandan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri desise sitesi olarak iş veriyoruz.

Kent içinde mekân alan okey odaları ortamında ne bir araba ilgi gharabelik göz klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin görev aldığı oda da dilerseniz vakit kaybetmeden oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. şehir içinde okey oyna yahut rüfekaınız ile sohbet buyurmak istiyorsanız üyelik ustalıklemlerinizi yerine getirmeniz gerekiyor.

Oyuna misafir duhuli hakkı da teşhismıştır; sonunda siteye ilk kere rabıtlanan kişilerin siteyi teşhisması sağlanmıştır. Antrparantez sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok az alim kişilerin bile giriş yapabileceği bile bile, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile müteallik yazgılar da munzamtir. Oyununun terimlerinin mealını da sitemizden rahat öğrenebilirsiniz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle yanında, masa oyunlarında hin içerisinde teşhisnır hale geleceksiniz.

Istakanın boş bir alegori tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en esen oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Dükkân ismine tıkla, düzenci listesini aç Profildeki bu ikonla onu uyma edebilirsin Bu ikon ile en oranlı masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa harisarsın Masayı sen harisarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri geliştirme günlüğüne makaleyoruz

Sağlam çok hile sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını tahrif etmek istemeniz yerinde hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Söyleşi kutusu, temaşa süresince her gün etken olacaktır. Özellikle bu dostça kutusunu muhabbetin haricinde da kullanabiliyorsunuz. Mesela eşinizle yan yana bir malumat aksatai yetişmek adına hasbihâl kutusundan yazabilirsiniz.

Renkler kullanılan salonlarına bakarak değmaslahatmekle bile her sayıda sekiz taş bulunmaktadır: dü kırmızı, daha fazla iki sarı, iki mai ve iki yağız. Başkaca, numarasız dü özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Okey'i 7'den 70'e üzere umum agâh. 4 kişinin bir araya gelmiş olarak oynadığı oyunda enikonu matrak çağ geçirebiliyorsunuz. Mandepsi yardımıyla daha çok Okey'i yalnızca başınıza bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz.

Oyunun düni çok turfa olan ve hala keyifle oynanmaya devam eden bir masa oyunudur. 4 isim ile ıstaka adı verilen tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu neşeli oyun çıktı genel ağ üzerinden bile oynanabilir hale mevruttir.

Online baziçe oynamanın en dörtköşe kenarı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna sertlmaya arzulu insanoğluı bulabilmenizdir. Sabahın en er saatleri veya gecenin en geç saatlerinde üstelik aktris bulmanız dava gerçekleşemez.

Saygılı, erke meşbu, renkli kullanıcıların oluşturduğu yârenlik meşgul oyunlara var mısınız? Bu oyunların bir parçası olarak çanak plus içinde sizler de yerinizi alacaksınız!

izmir okey

Report this page